Toon Blast

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 226 MB
  • Version 2.5.9.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Peak Games
Benzersiz bulmaca deneyimi sunan Toon Blast oyunu ile hayatınızın en çılgın macerasını yaşamaya hazır mısınız?

Peak Games tarafından geliştirilen Toon Blast uygulaması tamamen ücretsizdir. Cooper Cat, Wally Wolf, Bruno Bear'ın rol aldığı çılgın karikatür dünyasına sizde katılmak istiyorsanız Toon Blast'ı cihazınıza yüklemeniz yeterli olacaktır. Zorlu seviyelerin tadını çıkarabileceğiniz bu oyunda blok küpleri ve seviyeleri geçmek için güçlü kombinasyonlar yapmanız yeterli olacaktır.

Toon Blast oyununda; sihirli dünyalar etrafında dolaşırken Toon çetelerine yardım etmek için bulmacaları çözmeyi de unutmayın!

Zorlu seviyeleri tamamladıktan sonra yeni bölümlerin kilidini kolayca açabileceğiniz bu oyunda bir sonraki seviyeye geçiş yolunu patlatmak için de güç artırıcıların kilidini açmanız gerekecektir. Dilerseniz birbirinden eğlenceli engelleri geçebileceğiniz Toon Blast oyununda kendinize benzersiz oyun hedefleri de koyabilirsiniz.

Bulmaca dünyasını yönetmek için kendi ekibinizi oluşturarak başkalarıyla rekabet de edebilirsiniz. Müthiş ödülleri kazanmak ve düzeyleri tamamlayarak yıldızları toplamak da size yardım edecektir. Topladığınız bu ödüller bir üst seviyeye geçerken daha güçlü olmanızı sağlar.

Toon Blast oyununa devam etmek için takım arkadaşlarından hayat edinmeniz yeterli olacaktır. Telefonunuz veya tabletiniz arasında kolayca senkronize edebileceğiniz Toon Blast oyununu sizde cihazınıza yükleyin, kolay ama eğlenceli bu oyunu oynamaya başlayın!

 

 

 

Daha Fazla Göster
Toon Blast indir
DİĞER SÜRÜMLER